SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA  – 31. prosinac 2017.

Ovog se tjedna u crkvi slavi:

Ponedjeljak –  Sveta Marija Bogorodica

Utorak Sv. Bazilije i Grgur Nazijanski

Srijeda – Presveto Ime Isusovo

Četvrtak – bl. Anđela Folinjska

Petak – Sv. Eduard

Subota – Bogojavljenje

Slijedeća nedjelje slavimo  KRŠTENJE GOSPODINOVO.

Večeras sveta misa u 18 sati je ujedno i misa zahvalnica za ovu 2017 godinu koja je iza nas.

Sutra je Nova godina i svetkovina Sv. Marije Bogorodice. Svete mise su kao nedjeljom: u 7, 9, 10.30 i 18 sati.

Upisivanje svetih misa za mjesec ožujak i travanj započinje u utorak 2. siječnja. Molimo Vas da kod upisivanja svojih nakana za pokojne članove obitelji upišete jednu do dvije nakane kako bi i ostali župljani naše župe mogli doći na red. Hvala Vam.

U utorak prije svete mise molimo pobožnost sv. Antunu.

U srijedu nakon večernje svete mise je skupština FSR-a

U četvrtak nakon večernje svete mise je klanjanje pred Presveti.

U petak, uoči Bogojavljenja, na početku svete mise u 18h blagoslovit ćemo vodu.

Sljedeći tjedan je prvi petak u mjesecu siječnju i cjelodnevno klanjanje pred Presvetim.

U subotu je svetkovina Bogojavljenja svete mise su kao i nedjeljom u 7, 9, 10.30 i 18 sati.

Sljedeća nedjelja je prva u mjesecu, kada molimo za duhovna zvanja i darujemo naše sjemenište.

Hvala svim dobročiniteljima crkve i samostana.

RASPORED BLAGOSLOVA DOMOVA I OBITELJI ŽUPE SV. ANTUNA PADOVANSKOG 2017/2018. GODINE